Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Sylwia - I rozdział ;d


Sylwia - I rozdział ;d

I

Plac zabaw obok ulicy Podmiejskiej jest ulubionym miejscem Sylwii. Znajduje się tam kilka odrapanych huśtawek, dwie drewniane ławki, które kiedyś miały kolor zielony, a dziś już tylko brudny, kolorowe drabinki i piaskownica. Jest położony dość peryferyjnie, więc mało dzieci chodzi tam się bawić. Był nawet pomysł, żeby go zlikwidować, a w jego miejscu postawić sklep spożywczy nowej sieci, ale nikt nigdy nie wcielił tego planu w życie. Tak więc, huśtawki stoją tak jak stały, choć i mało kto z nich nie kożysta. Sylwia lubi tu przychodzić. Zawsze siada na którejś z nich,huśta się bardzo wysoko i czuje, jakby miała prawdziwe skrzydła i unosiła się nad powierzchnią ziemi. W takich chwilach chciało jej się krzyczeć, wyrzucić z siebie wszystko, uwolnić od emocji, ale nigdy tego nie robiła. Zawsze tłumiła je w sobie, gromadziła gdzieś w sercu, by potem, w najmniej oczekiwanym momencie mogły z wielkim hukiem  eksplodować.

Na plac zabaw Sylwia przychodzi sama. To miejsce, w którym potrzebuje rozmowy z samą sobą, zebrania myśli i nie potrzebne jej bezsensowne  trajkotanie nad uchem o rzeczach na tę chwilę zupełnie nieistotnych. Jej wewnętrzne rozmowy poruszają za to tematy ważne, nie cierpiące zwłoki, konieczne. Potrafi spędzać na placu wiele, wiele godzin. Często odrabia tu lekcje, uczy się, je drugie śniadanie, nawet na wagary przychodzi właśnie tutaj. To miejsce ma dla niej szczególną wartość, szczególny sentyment..


Głosuj (0)

paula9152 18:11:06 23/10/2011 [Powrót] Komentuj

I żyli długo i szczęśliwie.. A kto powiedział, że razem..?

VISITOR : 1811

.:: Book ::.
Dodaj do Księgi
Księga Gości 0

.:: About Me ::.

Heloo!
I'm Paulaa . <33
Mam 13 lateq
Kocham Reggae, Hip Hop i Rap..


Dodaj do Ulubionych

.:: Last... ::.

2011
Październik


.:: Fav ::.
.:: Links ::..:: Opis ::.


I żyli długo i szczęśliwie.. A kto powiedział, że razem..?


Strona Główna